از توضیحات ذیل استفاده کنید تا متوجه شوید کدام عناصر بخش مهمی از شخصیت شما است

  • چوب: یک شخصیت چوب شبیه به شخصیت نوع A می باشند. یک شخصیت چوب، دوست دارد به دیگران غلبه کند و حکمفرما باشد. فعال، اهل عمل، مصر در ثابت کردن و یا توضیح دادن یک موضوع است.

این افراد دوستان زیادی دارند و علاقه مند هستند که وقایع و حوادث را به ترتیب انجام، مرتب کنند. خشم گاهی اوقات از مشکلات این افراد است.

در خانه، مناطق کامل چوب، برای تفکر و خلاقیت مانند نویسندگی، موسیقی و نقاشی و... مناسب است

  • آب: افرادی با عنصر آب ، افراد باهوش، صادق و عاقل هستند. یک چنین شخصیتهایی دارای ابتکار هستند وتخیل بزرگ دارند و در وضعیت عادی و معمولی به یک راه حل و ایده نو می اندیشند.

این شخص مستقل و جاه طلب (بلند پرواز) است. اما گاهی می تواند مرموز و هراسناک باشد .

در یک خانه، عوامل آب نقطه نظرات عاطفی را توسعه می دهد به همین منظور باید در استفاده از آنها  اعتدال و میانه روی داشت.

  • خاک : شما می توانید شخصی را با عنصر خاک یک دکتر کامل توصیف کنید. دلسوز، صبور، همدرد ، صادق و دوست دارد به مردم کمک کند و از اینکه احساس کند کسی به آن نیاز دارد لذت می برد. گاهی اوقات افراد خاک احساس نگرانی می کنند و این موضوع باعث میشود تا کله شق و سرسخت  شوند.

در یک خانه ، عوامل خاک، راحتی را به خانه اضافه می کنند.

  • فلز: افرادی با عنصر فلز افرادی هستند سختگیر، سازمان یافته. این افراد دوست دارند تا مردم را کنترل کنند (مورد بررسی قراردهند) و استاندارهای کیفیتی سختگیرانه ای را بکار می برند. گاهی اوقات این انعطاف پذیری کم توام با میل شدید  که همیشه درست باشد ، حاصلی منفی دارد.

در خانه شما، عوامل و عناصر فلزی می تواند به سازماندهی کلی کمک کند و می تواند در مناطقی که تفکرات تحلیلی مورد نیاز است مفید است.

  • آتش: افرادی با عنصر آتش: شجاع، دوست داشتنی، نترس هستند. این شخص: مودب، فروتن و با مردم خوب ارتباط برقرار می کنند و نیاز به هیجان دارند. گاهی اوقات یک مقدار عجله باعث می شود این شخص تصمیمات عجولانه بگیرد.

در خانه شما، عناصر آتش مانند شومینه، شمع ها و یا اشکال مثلثی شکل گرما را به خانه اضافه می کند.

افراد یک خانواده با عناصر مختلف دارای ویژگیهای خاص و چرخه های خاصی هستند اعم از چرخه تخریبی یا سازنده.

به زودی به شما آموزش خواهم داد که چگونه عنصر وجودی خود یا دیگران را محاسبه کنید. به اینصورت اندکی با شخصیت خود و عزیزانتان آشنا خواهید شد.

/ 4 نظر / 33 بازدید
MOHIMI

saalam gofte budin tamas begiram tuy webetoon.. dar khedmatam GH mohimi Yahoo ID: Siahpooosh

آزاده

سلام. از مطالب خوبتان سپاسگذارم. خوشحال می‌شوم به وبلاگ باغبانی سبز بیایید و چند لحظه مهمان من باشید.

شیده

پس چرا دیگه نمی نویسین؟؟؟

tanha

slm be roz shodid khabar bedid